Mistero Magic-Fire s dálkovým ovládáním při využití unikátní patentované technologie dává iluzi skutečného ohně tak dokonale, že je obtížné ho rozpoznat od reálného plamene. Úchvatný trojrozměrný efekt ohně je vytvořen osvětlením extrémně jemné vodní mlhy. Hořáky jsou vybaveny zásobníky vody, která je ohřívána. Jak mlha stoupá, světlo se odráží proti páře a vytváří skutečně autentický efekt kouře a plamene.

Vyrobený z vysoce kvalitní nerezové oceli, Mistero Magic-Fire hoří – simuluje oheň po dobu 6-8 hodin na plné vodní nádrži. Je velmi uživatelsky přívětivý a může být umístěn v blízkosti hořlavých materiálů. Kouř není nutné spouštět. Je snadné jej designově zakomponovat do interierunebo umístit volně do prostoru. Vzhledem k vysoce kvalitním použitým materiálům je Mistero Magic-Fire vhodný jak pro vnitřní, tak i pro venkovní použití na verandě nebo balkonu.

Mistero Magic-Fire je výrobek bez jakéhokoliv rizika ohně, ideální pro veřejné prostory, komerční objekty a inovativní projekty interiérů. Pro komerční použití je možné jej připojit na pevný přívod vody. Je 100% bezpečný, vhodný i do prostor kde se pohybují děti, schváleno certifikací CE. Díky uvolněným výparům se navíc vlhkost v místnosti zvýší, což má pozitivní vliv na zdraví. Stručně řečeno Magic-Fires jsou nejen bezpečné, ale také přispívají k zdravému vnitřnímu klimatu!

Safretti Magic Fire